Какао терте

Какао терте - джерело корисних властивостей

Натуральні і екологічно чисті продукти є природним джерелом молодості і міцного здоров'я. Вони допомагають зберегти чудовий зовнішній вигляд і забезпечують довголіття.


Какао терте застосовується в багатьох сферах, в тому числі косметології та харчової промисловості. Для отримання цього продукту какао боби піддаються переробці. Процес включає ферментацію, сепарування, сушіння, обсмажування, дроблення, пресування, помел та інше. Після завершення необхідних технологічних операцій вихідна сировина перетворюється в цінний інгредієнт, що містить масло какао.


У його складі присутні мікроелементи, вітаміни і мінерали. Ідеально збалансоване поєднання дозволяє поліпшити роботу організму і підвищити опірність від негативного впливу навколишнього середовища.


Багато хто використовує cacao для власного оздоровлення, регулярного догляду за обличчям і тілом. У великих обсягах какао терте купиють в Києві віддаючи перевагу для виробництва шоколаду, створення кулінарних шедеврів і косметичних препаратів.

Застосування тертого какао

Це 100% гіркий шоколад без цукру, ароматизаторів та консервантів.

  1.  Це незамінний інгредієнт при виготовленні справжнього натурального шоколаду.
  2. Чудово підходить для приготування глазурі і соусів.
  3. Широко застосовується в косметології: шоколадні маски, обгортання, масаж і ванни


Кожній сучасній людині, яка стежить за собою, варто знати корисні властивості і способи застосування даної речовини.


Невеликі порції какао тертого в масках, кремах і масажних оліях дають чудовий результат. Регулярне їх використання дозволяє позбутися від пігментних плям, вугрових висипань, целюліту, розтяжок і зморшок. Головна перевага - універсальність, оскільки засіб підходить молодим і зрілим людям з різними типами шкіри і проблемами.


У складі продукту присутні речовини, що стимулюють вироблення ендорфінів - гормонів радості. Після вживання піднімається настрій і відчувається приплив бадьорості. Якщо включити його в щоденний раціон, то можна забути про зниження працездатності і постійному почутті втоми. Крім того, спостерігаються позитивні зміни в гормональному балансі, поліпшується метаболізм і скорочується кількість надлишкового жиру.


Какао терте натуральне - це джерело корисних компонентів і з'єднань. Воно володіє неймовірним ароматом і дає чудові результати. Оцініть і Ви користь представленого товару, замовивши необхідну кількість у нас на сайті.

Терте какао натуральне (моноліт), Ghana
Африка, Ghana

Терте какао натуральне (моноліт), Ghana Premium - це 100% смажені терті какао боби. Виробник: Африка..

285.00 грн.

Терте какао натуральне (чіпси), Gerkens Cacao ТМ
EC, Нидерланды

Терте какао натуральне (чіпси), Gerkens Cacao ТМ - це 100% смажені терті какао боби. Виробник: Нідер..

320.00 грн.

Терте какао натуральне, Україна
Украина , Кот-д Ивуар

Терте какао натуральне - це 100% смажені терті какао боби. Виробник: Україна. Країна походження: Кот..

250.00 грн.