Оплата и доставка

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

  • Магазин працює по передоплаті на карту Приват банку (реквізити надає менеджер магазину), або за системою LiqPay з сайту магазину.
  • На протязі трьох робочих днів ми чекаємо від Вас оплату за товар, або уточнення по замовленню. Якщо Ви не встигли оплатити своє замовлення і повідомити про це, то воно буде відправлене в архів, і через 10 днів видалене. В такому випадку Вам прийдеться заново робити замовлення.
  • Для зареєстрованих на сайті клієнтів діють знижки: при замовленні на суму від 200 грн - 3%,  від 1500 грн - 4%

 

                                    Замовлення відправляються на наступний день після оплати!

 

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА:

·        НОВА ПОШТА - сума роздрібного замовлення  з врахуванням знижки від 1000 грн. і вище по схемі "склад-склад". Увага: діє автоматичне повернення відправлення через 7 днів зберігання!!!

Повторна відправка, в такому випадку, буде за рахунок клієнта!

·         ДЕЛІВЕРІ - сума роздрібного замовлення  з врахуванням знижки від 600 грн.  і вище по схемі "склад-склад" (КРІМ ПОШТОМАТІВ!) 

·         ІНТАЙМ - сума роздрібного замовлення  з врахуванням знижки від 800 грн  і вище по схемі "склад-склад".

 УКРПОШТОЮ не відправляємо!

ПІСЛЯОПЛАТА: тільки при відправці Новою поштою. Зверніть Увагу: комісію за послугу на відділенні Нової пошти платить Клієнт!

Якщо сума роздрібного замовлення  з врахуванням знижки (для зареєстрованих клієнтів)  менша вказаної в умовах безкоштовної доставки, товар буде відправлено за ваш рахунок!


УВАГА! Безкоштовна доставка діє  тільки для роздрібних замовлень по схемі "Склад-Склад" и  НЕ поширюється на замовлення з ОПТОВИМИ позиціями. 

 

Список компаній і приблизний прорахунок вартості доставки можна подивитись нижче:


Нова Почта (відправка: по буднях) 
Увага: діє автоматичне повернення відправлення через 7 днів зберігання!!!
Делівери (відправка: пн, ср, пт)
Інтайм (відправка: пн, ср, пт)

Самовивіз
:
Наша адреса: Київ, вул. В'ячеслава Чорновола, 41 (раніше. Косіора), 1 поверх, офіс СасаоGold з 10:00 до 17:00. Час виконання замовлення 1-2 роб. дні з моменту підтвердження замовлення менеджером. Якщо Ви не забрали замовлення  на протязі тижня з моменту його готовності, замовлення буде розформовано!