Оплата и доставка

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!


  • Магазин працює по передоплаті на карту Приват банку (реквізити надає менеджер магазину), або за системою LiqPay з сайту магазину.
  • На протязі трьох робочих днів ми чекаємо від Вас оплату за товар, або уточнення по замовленню. Якщо Ви не встигли оплатити своє замовлення і повідомити про це, то воно буде відправлене в архів, і через 10 днів видалене. В такому випадку Вам прийдеться заново робити замовлення.
  • Для зареєстрованих на сайті клієнтів діють знижки: при замовленні на суму від 200 грн - 3%,  від 1500 грн - 4%

 

                                    УВАГА!!! ЗАМОВЛЕННЯ ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ НАПРОТЯЗІ ТРЬОХ ДНІВ ПІСЛЯ ОПЛАТИ!!!

 

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА:

·        НОВА ПОШТА - сума роздрібного замовлення  з врахуванням знижки від 1000 грн. і вище по схемі "склад-склад". Увага: діє автоматичне повернення відправлення через 7 днів зберігання!!!

Повторна відправка, в такому випадку, буде за рахунок клієнта!

·         ДЕЛІВЕРІ - сума роздрібного замовлення  з врахуванням знижки від 600 грн.  і вище по схемі "склад-склад" (КРІМ ПОШТОМАТІВ!) 

·         УКРПОШТОЮ не відправляємо!


ПІСЛЯОПЛАТА: тільки при відправці Новою поштою. Зверніть Увагу: комісію за послугу на відділенні Нової пошти платить Клієнт!

Якщо сума роздрібного замовлення  з врахуванням знижки (для зареєстрованих клієнтів)  менша вказаної в умовах безкоштовної доставки, товар буде відправлено за ваш рахунок!


УВАГА! Безкоштовна доставка діє  тільки для роздрібних замовлень по схемі "Склад-Склад" и  НЕ поширюється на замовлення з ОПТОВИМИ позиціями. 

 

Список компаній і приблизний прорахунок вартості доставки можна подивитись нижче:


Нова Почта (відправка: по буднях) 
Увага: діє автоматичне повернення відправлення через 7 днів зберігання!!!
Делівери (відправка: по буднях)