Глазур Кондитерська

Глазур кондитерська 


Досвідчені кулінари і професіонали ресторанного бізнесу знають, що страва повинна в першу чергу зачаровувати зовнішнім виглядом, а вже потім дивувати неперевершеним смаком. Якщо шеф-кухарі з усіх сил відточують майстерність подачі їжі, то на виручку кондитерам приходять всілякі добавки та спеціальні речовини.


Глазур кондитерська являє собою напівфабрикат для покриття поверхні випічки, тортів, цукерок, рулетів, печива, тістечок, глазурованих сирків, морозива та інших солодощів. Вона використовується не тільки як оригінальна прикраса, а й як чудовий смакове доповнення.


До її складу зазвичай включені наступні інгредієнти: цукрова пудра або пісок (рідше цукрозамінники), масло какао, шоколад, ароматичні засоби і стабілізатори, харчові барвники, рослинний жир та інші компоненти.

Види глазурі

Сучасні виробники при виготовленні продукції дотримуються традиційних рецептів або розробляють оригінальні новинки. Величезне різноманіття представлених товарів дозволяє створювати чудові десерти на радість всім гурманам і ласунам.


І все ж сьогодні найбільш популярними в кулінарії вважаються наступні види глазурі:

  • чорна - характеризується високим вмістом какао-порошку (близько 25%);
  • шоколадна - містить рівну кількість порошку і какао-масла (приблизно по 12%);
  • молочна - відрізняється від класичних варіантів основного наявністю молока;
  • біла - складається з масла-какао і молоковмісних продуктів.


Створювати гарні і апетитні десерти дуже просто, якщо використовувати кращі кулінарні добавки. Кондитерську глазур купити в Україні за оптимальною вартістю можна в каталозі нашого інтернет магазину. Тільки у нас представлений великий вибір товарів - дропси, уламки, монетки, плитки тощо.

Кондитерська глазур біла, монетки, ШК Світ
Украина

..

Нет в наличии

25.00 грн.

Кондитерська глазур чорна, монетки, ШК Світ
Украина

..

Нет в наличии

25.00 грн.

Уламки помаранчеві, ШК Світ
Украина

..

30.00 грн.