Сухофрукти

Сухофрукти - цілющі плоди


З давніх часів люди шукали способи продовжити термін придатності натуральних продуктів і при цьому зберегти їх поживну цінність. Деякі спроби не увінчалися успіхом, інші - стали настільки популярними, що застосовуються навіть сьогодні.


Сухофрукти - це плоди фруктових та ягідних рослин, які були висушені промисловим або побутовим шляхом. У першому випадку використовується обладнання зі спеціальними системами (теплові лампи, потоки гарячого повітря і т.д.). Другий варіант передбачає розміщення зібраного врожаю на відкритих майданчиках (в тіні або на сонці).


Основна схожість описаних методик полягає у відсутності впливу хімікатів і шкідливих речовин. Таким чином, сухоягоди в процесі обробки не втрачають своїх властивостей, зберігають вітамінно-мінеральний комплекс і мікроелементи. Вони корисні для травної, кровоносної та нервової системи, виводять токсини і заряджають організм енергією, підвищують рівень імунітету. Мають тонізуючу дію, тому рекомендуються для підняття настрою і боротьби з втомою.


Існує багато різновидів сухофруктів, наприклад, сушений виноград (родзинки), абрикоси (курага), персики, барбарис, вишня, журавлина, фініки, інжир, диня, банани, манго, яблука, сливи (чорнослив) і так далі. Невеликі плоди засушують цілком, а великі - попередньо очищуються і ділять на більш дрібні частини.


Всі ці продукти характеризуються широкою сферою застосування. Їх можна вживати в тому вигляді, в якому вони поставляються, або використовувати в складі різних страв. Наприклад, додавати до випічки і десертів, молочних сніданків, каш, салатів і закусок, алкогольних і безалкогольних напоїв.


Купити сухофрукти оптом і в роздріб недорого можна в каталозі інтернет магазину «Какао Голд».

Інжир (еко) натуральний в'ялений
Турция

..

Нет в наличии

120.00 грн.

Ананас натуральний сушений
Таиланд

..

350.00 грн.

Диня Канталупа натуральна

..

126.00 грн.

Ківі в'ялений
Китай

..

30.00 грн.

Курага (еко) натуральна в'ялена
Турция

..

Нет в наличии

125.00 грн.

Папайя натуральна сушена
Таиланд

..

0.00 грн.

Фінік Королівський (Premium)

..

Нет в наличии

250.00 грн.

Імбир в цукрі
Китай

..

118.00 грн.

Банан натуральний в'ялений

..

190.00 грн.

Кумкват натуральний в'ялений
Китай

..

150.00 грн.

Помело натуральний сушений
Таиланд

..

180.00 грн.

Цукати ананаса мікс

..

140.00 грн.

Ізюм Узбекистан
Иран

..

60.00 грн.

Інжир натуральний сушений
Турция

..

Нет в наличии

160.00 грн.

Диня натуральна в'ялена Узбекистан
Узбекистан

..

Нет в наличии

82.00 грн.