Цукрозамінники

Харчова фруктоза - природний цукрозамінник

Міцне здоров'я є важливою складовою щасливого і успішного життя. Всі лікарі твердять, що потрібно правильно харчуватися, щоб поліпшити обмінні процеси організму, зміцнити імунітет і чудово виглядати.


Щоденний раціон повинен включати збалансовану кількість білкових і жирових включень, вітамінів, мікро - та макроелементів, інших корисних речовин. Фруктоза - вуглевод природного походження, який міститься в багатьох рослинах, ягідних і фруктових плодах, меді і деяких злакових культурах. Цей моносахарид майже в 2 рази солодше кристалічного цукру і набагато корисніше його.


Речовина має властивість швидкого розщеплення, потрапляючи в організм, воно легко засвоюється клітинами. Таким чином, не відбувається вироблення інсуліну, що вкрай важливо при ендокринних захворюваннях. Зверніть увагу, є кілька умов вживання фруктози для діабетиків: не порушувати призначений лікарем режим харчування і їсти продукт тільки в помірних кількостях.

Користь і застосування фруктози


У натуральному вигляді фруктовий цукор радять застосовувати людям, які відчувають часті психологічні впливу і фізичні навантаження. Активні сполуки надають тонізуючий ефект, знімаючи втому і запобігаючи можливим стреси.


Сьогодні харчова фруктоза використовується для приготування десертних вин, варення і джемів, сиропів, цукерок, кондитерських і хлібобулочних виробів, газованих і енергетичних напоїв, жувальних гумок і т.д.


Вона знайшла широке застосування не тільки у виробництві кулінарних творінь, але і в медичній сфері. На її основі готується розчин для внутрішньовенних вливань, що сприяє швидкому виведенню токсинів без побічних ефектів, наприклад, при алкогольному отруєнні.


Купити фруктозу в Україні можна в каталозі інтернет магазину «Какао Голд». Тільки у нас представлені кращі харчові добавки за доступними цінами.

Мальтитол (мальтит) — натуральний цукрозамінник
Китай

Мальтитол - це харчова добавка, яку роблять з крохмалю і використовують як підсолоджувач. Являє собо..

230.00 грн.

Натуральний цукрозамінник Ерітрол (ерітріт)
Китай

Ерітрол - це натуральний замінник цукру, який отримують з рослинної сировини, безвуглеводний підсоло..

365.00 грн.

Натуральний цукрозамінник Ксиліт
Финляндия

Ксиліт також відомий як березовий цукор. Це натуральний цукор, природнього походження, що міститься ..

365.00 грн.

Фруктоза кристалічна
Турция

Фруктоза -  це швидкий вуглевод що міститься у фруктах. По суті, фруктоза аналогічна звичайному..

Нет в наличии

0.00 грн.