Какао Боби та Nibs

Какао боби і Nibs - цілющі зерна

Мати здоровий і сяючий вигляд мріє кожна людина. В даний час пропонується величезна кількість товарів для здійснення заповітної мети, але найкраще використовувати дари природи з унікальними властивостями.


Какао боби і Nibs являють собою насіння мигдалеподібної форми, які видобуваються з плодів вічнозелених шоколадних дерев. Рослина дуже вимоглива до кліматичних умов. Ідеальний варіант для культивування - регіони з жаркими і вологими погодними умовами (Центральна та Південна Америка, Африка та Індонезія). Тропічні країни є найбільшими постачальниками цієї цінної сировини.


Спочатку зерна використовувалися для приготування терпкого напою, який володів бадьорою дією. Сьогодні ароматний продукт застосовується не тільки в харчовій, але і в косметичній промисловості, парфумерії та медицині.
Какао боби купити в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові та ін. Регіонах України можна двох основних різновидів:

  1.  Кріоліті «Шляхетні».
  2.  Форастеро «Споживні».


Перший варіант відрізняється вираженим горіховим присмаком і ароматом, а другий - має ледь вловимий запах і віддає гіркотою. Багато виробників для отримання оптимального букета змішують базові та гібридні сорти в певних пропорціях. Отриманий готовий продукт, на думку багатьох поціновувачів, виходить більш збалансованим і смачним.

Користь і шкода какао бобів

Не секрет, що в плодах шоколадного дерева міститься безліч вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Наприклад, антиоксиданти призупиняють процес старіння, підвищують опірність організму до інфекцій і вірусів, беруть участь в клітинному обміні і метаболізмі.


Регулярне застосування какао бобів і Nibs знижує почуття тривоги і занепокоєння, покращує настрій і активізує розумові процеси. Знижена активність і швидка стомлюваність мінімізуються, а творча або фізична праця стає більш продуктивним.


Завдяки поліненасичених жирних кислот стабілізується робота серця і судин, усуваються перші ознаки ожиріння.


Подрібнені какао боби є основою косметичних препаратів, засобів по догляду за волоссям, тілом та обличчям (маски, скраби, масажні масла і так далі).


Зверніть увагу, що споживання варто обмежити або повністю виключити людям з цукровим діабетом, вагітним жінкам і дітям. Якщо є алергічна реакція на певний компонент в складі, то краще відразу відмовитися від страв і напоїв з даним продуктом.

Какао боби Ghana Premium TM (сирі)
Африка, Ghana

Какао боби Ghana Premium TM - насіння плодів дерева какао (шоколадного дерева). З них отримують кака..

260.00 грн.

Боби какао сирі, TouTon TM
Африка, Cote-d'Ivoire

Боби какао сирі, TouTon TM - насіння плодів дерева какао (шоколадного дерева). З них отримують какао..

Нет в наличии

50.00 грн.

Елітні какао боби (трінітаріо)

  Какао боби з Південної Америки - це різновид ароматного сорту бобів Трінітаріо (гібрид Кріолл..

355.00 грн.

Крупка какао Nibs, Ghana Premium TM
Африка, Ghana

Крупка какао Nibs, Ghana Premium TM - це подрібнені сирі какао боби.   Включає  лушпи..

Нет в наличии

50.00 грн.