Про нас

 «Какао Голд» є  активною  компанією, яка працює на ринку з 2012 року. Ми пропонуємо  широкий асортимент продукції  для кулінарії та  косметології: какао масло, какао терте, какао порошок  і шоколад, ваніль, горіхи і сухофрукти, жирні та ефірні олії, водорості, суперфуди, желюючі продукти тощо. 

Наша головна мета – запропонувати  клієнтам високоякісну європейську сировину по доступним цінам. Ми не працюємо на кількість, основне завдання – першокласна  якість кожного продукту. Успішно  реалізовуючи поставлений план , наша компанія змогла стати  надійним  партнером для багатьох підприємств, фірм і наших приватних клієнтів.

За вісім років існування  ми зуміли  добитися признання галузевих лідерів  и стати  достойним конкурентом  на ринку  харчової і косметичної промисловості. 

На початку нашого шляху   пріоритетом була співпраця  з  оптовими  клієнтами  и постачання великих партій товару. Потім ми стали ближче до нової цільової аудиторії   (маленьких фірм і приватних клієнтів), і відповідно впевнено почали підкорювати сегмент роздрібної інтернет-торгівлі.

Тепер ви можете замовити  любий товар, що сподобався в нашому інтернет-магазині  cacaogold.com.ua з доставкою, обминаючи довгі черги посередників.


Тут Ви знайдете продукти харчування  з усіх країн Європи,  Азії, Північної та Південної Америки , Африки. Продукція проходить обов'язкову  перевірку  якості и супроводжується відповідною документацію.

Постійні клієнти і нові покупці можуть розраховувати на знижки і лояльне відношення.