Кероб

Кероб - альтернатива какао бобів

Дуже часто особливості організму, хвороби і суворі дієти змушують виключити з щоденного раціону деякі страви. Щоб насолоджуватися повноцінним життям, в тому числі смачними продуктами, досить використовувати спеціальні інгредієнти, які замінять звичні аналоги.


Кероб - є солодкою порошкоподібної субстанцією, що добувається з плодів ріжкового дерева. Його можна порівняти з пряним цукром або сухим сиропом по смаку і аромату.


Цей продукт прийнято вважати ефективним замінником какао і шоколаду. Такий натуральний екстракт рекомендовано застосовувати людям, що страждають від надлишкової маси і діабетикам.


Зверніть увагу, що до складу входять самий великий перелік мінеральних включень і вітамінів. Виснажений або знесилений організм легко поглинає відсутні компоненти, стабілізуючи природні процеси і покращуючи метаболізм.


У Кероб не міститься психотропних речовин і збудників, які певним чином засмучують роботу центральної нервової системи. Тому його не забороняється вживати в їжу дівчатам протягом всієї вагітності, мамам з грудними дітьми, підліткам і дорослим з нестійкою психікою або високим тиском.


Сучасні виробники пропонують кероб купити в Україні трьох основних видів:

  • Light (лайт світлий)
  • Medium (медіум середній)
  • Dark (дарк темний)

Вони відрізняються насиченістю і ароматом. Знайти ідеальний варіант дуже просто - замовте і спробуйте всі різновиди.

Кероб Light (легкого обсмажування), Іспанія
EC, Испания

..

30.00 грн.

Кероб Medium (середнього обсмаження), Іспанія
EC, Испания

..

30.00 грн.

Кероб Dark (сильного обсмажування), Іспанія
EC, Испания

..

30.00 грн.

Кероб в стручках сирий (подрібнений)
EC, Испания

..

0.00 грн.

Кероб сушений, Іспанія (НЕ смажений)
EC, Испания

..

60.00 грн.