Горіхи і насіння

Горіхи: види і цінність

Щоб добре себе почувати, бути бадьорим і здоровим, потрібно правильно харчуватися, своєчасно заповнюючи брак необхідних речовин. У більшості випадків натуральні продукти мають корисні властивості, тому без них не можна складати щоденний раціон.


Горіхи наділені повноцінним вітамінно-мінеральним комплексом, жирами, кислотами і білком. Підвищена калорійність - головна особливість, але при цьому їх рекомендують людям, які намагаються подолати ожиріння. Така вимога обумовлена ​​низьким включенням до складу вуглеводів і повною відсутністю холестерину.


Різновидів горіхів існує безліч на всіх континентах. Ті та інші види мають унікальні властивості і цінністю. Їх можна їсти сирими або після термічної обробки, а також додавати до салатів, закусок і десертів.


1. Кешью використовують для приготування спиртних напоїв, желе, компотів, джемів, соусів, а також в необробленому вигляді. Деякі країни відносять його до лікарських рослин. Застосовується як антисептик, засіб від розладу травлення, грипу і навіть бронхіту.


2. Фундук здавна вважався уособленням достатку, здоров'я і сили. Припиняє процес старіння, зміцнює імунітет, поліпшує обмінні процеси в головному мозку. Маслянисті відвари і настоянки допомагають боротися з варикозної хворобою; використовуються як профілактичний захід в онкології.


3. Почніть з фісташок, якщо ви хочете купити горіхи оптом і в роздріб. Ряд медичних тестів доводить, що їх регулярне вживання нормалізує тиск, сприяє позбавленню від накопичених солей і холестерину. Вони рекомендовані пацієнтам після важких травм, інфекцій, туберкульозу та пневмонії для відновлення.


4. Кедровий горіх здатний зцілити від багатьох недуг, наприклад, розладу нервової або дестабілізація серцево-судинної системи, м'язові спазми і т.д.


5. Мигдаль популярний серед жінок різного віку. Він плідно впливає на щитовидну залозу, стабілізує гормональні процеси.


Горіхи купити в Києві з доставкою можна в нашому інтернет магазині «Какао голд». Приймаємо замовлення на доставку по всій Україні: Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одеса, Львів та інші міста.

Макадамія горіх
Австралия

..

500.00 грн.

Фундук бланшований смажений
Турция

..

225.00 грн.

Мигдальні пластівці
Австралия

..

226.00 грн.

Кедровий горіх
РФ, Алтай

..

Нет в наличии

55.00 грн.

Кешью сирий
Вьетнам

..

50.00 грн.

Кешью смажений
Вьетнам

..

50.00 грн.

Кокосова стружка Fine (смажена)
Индонезия

..

Нет в наличии

120.00 грн.

Кунжут сирий білий
Индия

..

0.00 грн.

Мигдаль в шкарлупі

..

0.00 грн.

Мигдаль каліфорнійський сирий
Австралия

..

50.00 грн.

Мигдаль Каліфорнійський смажений Gold
Австралия

..

text_special_sticker

300.00 грн.

Фісташка солона
Иран

..

Нет в наличии

65.00 грн.

Фундук сирий 15+
Грузия

..

205.00 грн.

Арахіс бланшований смажений
Индия

..

Нет в наличии

0.00 грн.

Арахіс бланшований сирої
Индия

..

Нет в наличии

50.00 грн.